Szkoła Kitesurfingu, Kemping Albatros (Chałupy 5,5) - tel. 609 163 733

Kurs Instruktorski ITC

Kitesurfing jest Twoją życiową pasją? Marzysz o przygodzie, życiu w japonkach, na najpiękniejszych plażach, pływając całymi dniami na kite’cie? :) Wybierz życie i już dziś ZAPISZ się na KURS INSTRUKTORA kitesurfingu IKO organizowanego przez Kitescontrol! Międzynarodowe uprawnienia otworzą przed Tobą nowy świat – połączenie przyjemnego z pożytecznym na najlepszych spotach na całym świecie! :)

Jeżeli ukończyłeś 16 lat -> już teraz zapisz się z nami na KURS ASYSTENTA INSTRUKTORA kitesurfingu (AITC Plus) w Kitescontrol!

Jeżeli ukończyłeś 18 lat -> zapisz się również na KURS INSTRUKTORA kitesurfingu (ITC) z Kitescontrol!

W 2018 roku Kitescontrol (licencjonowana szkółka IKO, Kite Center ID: 58196) organizuje zarówno kursy Instruktorskie (ITC) jak i kursy na asystenta Instruktora (AITC Plus).

Kurs na Instruktora (ITC)

Terminy:

Kursy asystenckie (AITC Plus)

I. 23 lipca - 27 lipca 2018


II. 30 lipca - 3 sierpnia 2018Kurs instruktorski (ITC)
Przełom sierpnia/września - dokładna data do ustalenia z organizatorem - 609163733 Paweł

Wymagania:

Kurs na asystenta instruktora (AITC Plus):
- wiek minimum 16 lat
- umiejętności na poziomie kitesurfera level 3N,

Kurs na instruktora (ITC):
- wiek minimum 18 lat
- zaliczony kurs na Asystenta instruktora IKO (kurs AITC Plus)
- certyfikat pierwszej pomocy CPR

Cena:

Cena kursu asystenckiego (AITC Plus): 1950 PLN
Cena kursu instruktorskiego (ITC): 3050 PLN

Dodatkowo nasza cena zawiera!!!
- ZAKWATEROWANIE w przyczepie (w tym opłaty kempingowe)
- zaopatrzenie w SPRZĘT kitesurfingowy (na każde warunki wiatrowe)
- materiały szkoleniowe

Program - kurs na asystenta instruktora (AITC Plus)

Pierwszym krokiem do zdobycia uprawnień instruktorskich jest zrealizowanie oraz zaliczenie kursu Asystenta Instruktora (AITC Plus). Kurs ten jest podzielony na 3 części: ocena i uporządkowanie wiedzy kitesurfingowej, ocena umiejętności pływania na kitesurfingu oraz przeprowadzanie teoretycznych i praktycznych lekcji pod okiem Trenera.

Kurs ten trwa 5 dni, jeśli zaliczysz go zostaniesz asystentem istuktora - będziesz mógł przeprowadzać zajęcia pod nadzorem Instruktora o kwalifikacjach Level 2.

Program - kurs na instruktora (ITC)

Kurs na instruktora Kitesurfingu (ITC) otwiera przed Tobą mnóstwo możliwości, uprawniając Cię do samodzielnego nauczania kitesurfingu na całym świecie. Kurs realizowany jest przez 5 dni w szkole Kitescontrol, podczas których uczestnicy poznają metodologię nauczania kitesurfingu w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa promowane przez IKO. Uczestnicy poddawani są intensywnemu szkoleniu, opartemu na prezentacji technik i psychologi nauczania kitesurfingu. Po zaliczeniu kursu zostaniesz Instruktorem kitesurfingu Level 1. Jeśli z jakichś przyczyn nie uda Ci się dokończyć kursu, istnieje możliwość tzw. "shadowingu" - inaczej odbycie dodatkowych praktyk realizowanych pod okiem innego doświadczonego instruktora IKO.

Kurs na Asystenta Instruktora (AITC Plus)

Więcej informacji mailowo kitescontrol@gmail.com oraz pod numerem 609 163 733.


Tworzenie stron internetowych Gdańsk