Szkoła Kitesurfingu, Kemping Albatros (Chałupy 5,5) - tel. 609 163 733

Dlaczego My?

Szkoła Kitescontrol została wyróżniona przez organizację IKO (International Kiteboarding Organization) jako IKO Center - czyli licencjonowana szkółka kitesurfingu reprezentującą międzynarodowe standardy. W Kitescontrol nauczysz się kite w sposób szybki i bezpieczny.

W związku z tym, że dla nas najważniejsi jesteście WY, a MY jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą - w naszej Szkółce PŁACICIE TYLKO ZA ZREALIZOWANE GODZINY zajęć!!!

A nie jak to ma miejsce w innych szkółkach, gdzie musisz płacić za cały kurs, z góry, jeszcze przed przyjazdem, a jak nie zrealizujesz wszystkich godzin to dostaniesz voucher, a nie zwrot swoich pieniędzy. W Naszej Szkółce - jeśli chcesz się uczyć, my generujemy usługę, a Ty płacisz po zajęciach za zrealizowaną ilość godzin.


Nasz system podliczania godzin kursu oparty jest o RZECZYWISTY CZAS wykonywanych ćwiczeń!!!

A nie jak ma to miejsce w innych szkółkach, w oparciu o całościowy czas spędzony na wodzie! (przykładowo, jeśli podczas niekorzystnego wiatru spędzimy 2h na ćwiczeniach, które w normalnych warunkach pogodowych kursantowi zajmują godzinę to po przeprowadzonych zajęciach do naszej karty kursanta wpisywana jest 1h!!!)


Polityka "otwartych drzwi" to motto naszej Szkółki - KAŻDY może DO NAS WPAŚĆ, dowiedzieć się co to jest Kitesurfing, porozmawiać o kursie, zrealizować z nami szkolenie, obejrzeć sprzęt, przetestować go, skorzystać z Wi-fi lub pochill’ować na leżaku.

Każdy kto był chociaż raz u nas wie, że bez względu na to, czy jest/ był naszym kursantem, czy nie – ZAWSZE JESTEŚMY DLA WAS, oferując Wam swoją pomoc (od skorzystania z kompresora, wystartowania/ wylądowania latawca, po fachowe porady w zakresie sprzętu, jego naprawy, czy profesjonalne rady Naszych ekspertów).Tworzenie stron internetowych Gdańsk