Szkoła Kitesurfingu, Kemping Albatros (Chałupy 5,5) - tel. 609 163 733

Kursy

Jeśli od zawsze lubiliście sporty wodne, pragniecie kontrolować moc żywiołów, czujecie że słońce, wiatr i woda to wasi sprzymierzeńcy to znaczy, że Kitesurfing to sport dla Was!Kursy IKO

Oferujemy kursy dla osób:
- dopiero zaczynających swoją przygodę z Kitesurfingiem,
- dla tych, którzy już zaczęli się uczyć, ale czują się niepewnie na wodzie i chcą się doszkolić,
- jak również dla osób chcących zgłębiać tajniki bardziej zaawansowanych ewolucji na wodzie, opanować sztukę pływania na falach, czy nauczyć się nowych trików.

System szkolenia przyjęty w naszej szkółce, pozwalający kursantom na zdobycie poszczególnych umiejętności niezbędnych do pływania na Kite’cie, to system zgodny ze standardami Międzynarodowej Organizacji Kitesurfingu- IKO (International Kiteboarding Organization).

Kurs IKO I Początkujący - rozpoczyna przygodę z Kitesurfingiem od zajęć teoretycznych, gdzie instruktor w pierwszej kolejności przekazuje podstawy wiedzy tzw. ABC Kitesurfingu, następnie kursant uczy się kontrolowania latawca (czyli jego prawidłowego pilotażu) oraz procedur i systemów bezpieczeństwa.
Przeczytaj więcej o kursie IKO1

Kurs IKO II Samodzielny -po zaliczeniu poziomu IKO1, kiedy kursant potrafi już samodzielnie sterować latawiec, czuje się komfortowo w warunkach panujących na wodzie, rozpoczyna się etap zabawy z deską Kitesurfingową, gdzie kursant uczy się pierwszych samodzielnych startów z deską i utrzymania pozycji na desce.
Przeczytaj więcej o kursie IKO2

Kurs IKO I oraz IKO II potwierdza zdobycie umiejętności pozwalających samodzielnie pływać po akwenie i stanowi tzw. „prawo jazdy” kitesurfera. Certyfikat IKO, który otrzymacie, da Wam możliwość wypożyczania sprzętu kitesurfingowego w każdej szkółce na świecie, bez uprzednich opłat weryfikujących poziom Waszego pływania!

Kurs IKO III Zaawansowany - jeśli samodzielnie pływasz, czujesz się pewnie na akwenie, czas rozwinąć swoje umiejętności o pierwsze zwroty, sztukę pływania „ostro” na wiatr i spróbować swoich sił w pierwszych ewolucjach, takich jak skoki.
Przeczytaj więcej o kursie IKO3

W związku z tym, że dla nas najważniejsi jesteście WY, a MY jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą
- w naszej Szkółce PŁACICIE TYLKO ZA ZREALIZOWANE GODZINY zajęć!!!


A nie jak to ma miejsce w innych szkółkach, gdzie musisz płacić za cały kurs, z góry, jeszcze przed przyjazdem, a jak nie zrealizujesz wszystkich godzin to dostaniesz voucher, a nie zwrot swoich pieniędzy. W Naszej Szkółce - jeśli chcesz się uczyć, my generujemy usługę, a Ty płacisz po zajęciach za zrealizowaną ilość godzin.

Nasz system podliczania godzin oparty jest o rzeczywisty czas wykonywanych ćwiczeń!!!

A nie jak ma to miejsce w innych szkółkach, w oparciu o całościowy czas spędzony na wodzie! (przykładowo, jeśli podczas niekorzystnego wiatru spędzimy 2h na ćwiczeniach, które w normalnych warunkach pogodowych kursantowi zajmują godzinę to po przeprowadzonych zajęciach do naszej karty kursanta wpisywana jest 1h !!!)

Oczywiście głównym determinantem całej zabawy z Kitesurfingiem jest wiatr :) Pamiętaj - do rozpoczęcia swojej przygody z Kitesurfingiem potrzebujesz tylko strój kąpielowy i ewentualnie ręcznik. Całą resztę niezbędnych rzeczy (od pianki, po latawiec) zapewniamy Tobie my. Wystarczy tylko jak przyjdziesz do Naszej Szkółki i rozpoczniesz z Nami szkolenie!


Tworzenie stron internetowych Gdańsk