Szkoła Kitesurfingu, Kemping Albatros (Chałupy 5,5) - tel. 609 163 733

Dlaczego my

Szkółka Kitescontrol została wyróżniona przez organizację IKO (International Kiteboarding Organization) jako IKO Center - licencjonowana szkółka reprezentującą międzynarodowe standardy szkolenia. W Kitescontrol nauczysz się kite w sposób szybki i bezpieczny. Zatrudniamy instruktorów IKO pracujących na całym świecie.

W szkólce mamy politykę "Otwartych drzwi", oznacza to, że każdy może przyjść i zrealizować z nami lekcję nie płacąc za pełen kurs. Płacimy tylko za zrealizowane godziny szkolenia.


Realizujemy szkolenia kite dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z latawcem jak i z osobami pragnącymi poprawić swoje umiejętności kitesurfingowe.


Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe. Grupa składa się maksymalnie z 2 osób o zbliżonym poziomie zaawansowania, których szkoli jeden instruktor.W zależności od kierunku wiatru pierwsze zajęcia prowadzone są na plaży lub w płytkiej wodzie. Bardziej zaawansowane szkolenia organizujemy również na otwartym morzu.


Podczas nauki sterowania latawcem używamy krótkich linek, dzięki którym:
- latawiec generuje mniej mocy,
- komunikacja z instruktorem jest łatwiejsza,
- zajęcia są przyjemne oraz bezpieczne,
- szkolenie nie wywołuje stresu wśród kursantów.

Podczas tych zajęć nauczycie się kontrolować latawiec oraz jego siłę.


Jak zapisać się na zajęcia kitesurfingowe?

Należy zgłosić się do naszego biura, gdzie każdemu kursantowi zakładamy kartę, w której znajdują się podstawowe dane osobowe i umowa lojalnościowa. Po zakończeniu formalności kursant wpisywany jest do grafiku instruktora i rozpoczynacie kurs.Tworzenie stron internetowych Gdańsk