Szkoła Kitesurfingu, Kemping Albatros (Chałupy 5,5) - tel. 609 163 733

Baza

Baza KitesControl znajduje się nad samym brzegiem Zatoki Puckiej na Campingu Albatros (Chałupy 5,5) na Półwyspie Helskim. Akwen, na którym uczymy jest wyjątkowo bezpieczny, 300 metrowy pas płytkiej wody ciągnący się w głąb zatoki sprawia, ze nauka kitesurfingu przebiega sprawnie i bezpiecznie.

Nasza przygoda z kitesurfingiem zaczęła się wiele lat temu i funkcjonujemy w polskim środowisku kitesurfingu prawie od początku jego istnienia. Założycielem szkółki jest Paweł Kocięcki, były zawodnik kitesurfingowy sponsorowany za czasów swoich startów w zawodach przez firmy: Nobile i Best Kiteboarding.

Uczymy według standarów IKO i po ukończonym kursie wystawiamy certyfikaty IKO. Nasi instruktorzy mają międzynarodowe doświadczenie, dzięki temu uczymy nie tylko po polsku, ale także po angielsku. Szkolimy na najnowszym sprzęcie renomowanej firmy Nobile oraz jesteśmy jej oficjalnym partnerem prowadzącym punkt testowy. Co roku przetestujesz u nas nową kolekcje desek i latawców!!!Tworzenie stron internetowych Gdańsk