Szkoła Kitesurfingu, Kemping Albatros (Chałupy 5,5) - tel. 609 163 733

Szkolenie Kitesurfingowe

Szkolenia odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania. Kursy skierowane są zarówno do osób dopiero zaczynających swoją przygodę z kitesurfingiem, jak i tych, którzy pierwsze kroki mają już za sobą, ale wciąż czują się niepewnie na wodzie i chcieliby pogłębić swoje umiejętności. Jeżeli pływasz swobodnie na obu halsach a chcesz zgłębiać tajniki skoków i poznać prawdziwy freestyle nasi instruktorzy chętnie Ci w tym pomogą. Szkolenia odbywają się wedle międzynarodowych standardów IKO.

Zajęcia prowadzone są w grupach 2-3 osobowych przez doświadczonych i licencjonowanych instruktorów.(Przy nieodpowiednich warunkach pogodowych, tj. flauta, szkwalisty wiatr, istnieje możliwość wypływania niewykorzystywanych godzin w innym dogodnym terminie sezonu 2011)

Niebywałą atrakcją dla naszych kursantów jest kiteSARFARI, czyli organizowana przez nas w poszukiwaniu dogodnych warunków wiatrowych podróż motorówką na drugi brzeg Zatoki Puckiej bądź w kierunku dzikich, malowniczo położonych piaszczystych mewich wysp.Tworzenie stron internetowych Gdańsk