Szkoła Kitesurfingu, Kemping Albatros (Chałupy 5,5) - tel. 609 163 733

Egipt z Kite’s Control (!!!)

Egipt z Kite’s Control (!!!)

Egipt z Kite’s Control- Ras Sudr

 

Zapraszamy wszystkich na wyjazd z ekipą Kite’s Control do Egiptu! Kiedy na Helu zatoka będzie powoli zamarzać a jesienne sztormy będą zalewać Trójmiasto… my będziemy w Egipcie, gdzie słońce grzeje i opala a wiatr pozwala nam nadal pływać… i to bez pianek… Board shorty i bikini w zupełności nam wystarczą!!!

 

Zbierajcie kasę, rozbijajcie świnki skarbonki i rezerwujcie… bo szykuje się przygoda!!!

 

Miejsce:

Ras Sudr to kilka ośrodków hotelowych oddalonych od siebie o kilka/ kilkanaście kilometrów, miasteczko z kilkoma sklepami, bankiem, apteką i 2 barami z kebabem. Nie jest to miejsce przeznaczone dla spragnionych atrakcji i życia nocnego , ale warunki na kite oferowane przez Ras Surd są znakomite!

 

Akwen w Ras Sudr w zasadzie składa się z kilku osobnych spotów, które przy wysokim stanie wody łączą się ze sobą tworząc unikalną kombinację wszystkich możliwych warunków (poza jazdą na falach) i dają nieograniczone możliwości jazdy Freestyle i Freeride!!

  • laguny przed hotelem: 2 laguny, w których zawsze jest głęboko i IDEALNIE płaska woda. Laguny mogą pomieścić około 10-15 kajciarzy każda. Korzystanie z dalszej laguny jest płatne10E/ dziennie!
  • rozlewisko przed hotelem: bardzo duży obszar płaskiej i płytkiej wody, który łączy się z lagunami i morzem (około 2 km do linii morza).Przy najwyższym stanie wody startujemy bezpośrednio przed hotelem. Na akwenie znajduje się kilka wydm, płycizn/ ‘sand banków’, które pozwalają pływać po IDEALNIE płaskiej wodzie, a ukształtowanie terenu i różnorodność warunków pozwala bardzo długo cieszyć się jazda na tym akwenie! Przy najniższym stanie wody trzeba przejść się nad brzeg morza
  • pływanie na otwartym morzu: 2 km od hotelu (możliwość transferu busem do bazy w pobliskim hotelu Ramada). Wiatr wzdłuż brzegu z prawej strony

 

Najbliższe lotniska w Sharm jak i Kairze oddalone są o około 300 km.

 

Terminy:

14.-21. października ’09 (tydzień)

14.-28. października ’09 (2 tygodnie)


Zakwaterowanie:

Hotel Green Sudr ****

(Synaj, Egipt)

 

Stosunkowo nowoczesny, komfortowy hotel położony na samym spocie. Kilkanaście 2 piętrowych budynków rozrzuconych po zielonym terenie hotelu, basen z leżakami, plaża z leżakami i beach barem. Pokoje 2 i 3 osobowe (3 osobowe o większej powierzchni) z klimatyzacją, lodówką, TV, taras lub balkon. Łazienka wanna/ prysznic, WC. Budynek główny z recepcją, salką konferencyjną, bilard, Internet, 2 sale jadalne. Hotel działa w formule HB (2 posiłki) w formie bufetu. Napoje dodatkowo płatne.

Wyżywienie:

HB (dwa posiłki dziennie)

 

Transport:

Wylot- samolot czarterowy

WAW, GDN, POZ WRO, KTW

W przypadku małej liczy osób (min 8 osób) transfer z lotniska płatny dodatkowo 150zł

 

Kurs kite i wypożyczenie sprzętu:

Prowadzimy oczywiście nadal kursy dla tych którzy chcą się doszkolić lub zacząć z nami od początku swoją przygodę z kite.

10h- 1000zł szkolenia w grupach 2-3 osobowych

(Cena zawiera wypożyczenie sprzętu i opiekę instruktora)

Dla tych którzy nie posiadają jeszcze sprzętu istnieje możliwości wypożyczenia sprzętu, do ustalenia indywidualnie przed wyjazdem.

Wszystkie ustalenia dotyczące doboru kite, pianek i trapezów kierujcie na pawel@kitescontrol.pl lub telefonicznie pod numerem: 0-794 994 007

 

Cena:

2300 zł/ 7 dni

2900 zł/ 14 dni

 

Kontakt i rezerwacja:

UWAGA: (!!!) NA HASŁO Kitescontrol

 

MS Podróże

michal@ellare.pl

tel.: 58/5551131

fax.: 58/ 5551132

13

 

 

0 comments

Leave a comment
Tworzenie stron internetowych Gdańsk