Szkoła Kitesurfingu, Kemping Albatros (Chałupy 5,5) - tel. 609 163 733

recenzja szkoły i sprzętu na kiteportal.pl

recenzja szkoły i sprzętu na kiteportal.pl

Info o naszej szkole kite na helu oraz o promowanych przez nas produktach firmy Nobile Kiteboarding.

Oto co m.in. o nas piszą: “Szkółka funkcjonuje pod patronatem znanej zapewne wszystkim firmy Nobile Kitebording i prowadzi testy sprzętu. Wszelkie promocje i nowości Nobile będą miały swoje pięć minut w Kite’s Control. Politka otwartych drzwi to motto szkółki, każdy może przyjść do szkółki, obejrzeć sprzęt, przetestować go organoleptycznie, dotknąć i polizać i dowiedzieć się o techniczne szczegóły.”

Dzięki “wujku Smokie” =)

KITE’S CONTROL nowa szkółka i centrum testowe NOBILE

Od czerwca pojawił się nowy spot na Helu! Świeżo otworzona szkółka kitesurfingu Kite’s Control mieści się na campingu Albatros.

Za całym przedsięwzięciem kryje się Paweł Kocięcki, były zawodnik Nobile/Best Kiteboarding, oraz Alina Kocięcka, oboje instruktorzy IKO ze sporym doświadczeniem a także, Leszek Chadaj, aka Lesiu, od dawna zamieszany w kitesurfingowe akcje. Szkolenia odbywają się według standardów IKO, istnieje możliwość otrzymania Karty IKO po zakończeniu kursu.

Szkółka funkcjonuje pod patronatem znanej zapewne wszystkim firmy Nobile Kitebording i prowadzi testy sprzętu. Wszelkie promocje i nowości Nobile będą miały swoje pięć minut w Kite’s Control. Politka otwartych drzwi to motto szkółki, każdy może przyjść do szkółki, obejrzeć sprzęt, przetestować go organoleptycznie, dotknąć i polizać i dowiedzieć się o techniczne szczegóły.

0 comments

Leave a comment
Tworzenie stron internetowych Gdańsk