Szkoła Kitesurfingu, Kemping Albatros (Chałupy 5,5) - tel. 609 163 733

Kurs II – poziom IKO2

Kurs IKO II samodzielny obejmuje wszystkie elementy poziomu IKO1 oraz zajęcia praktyczne z deską. (IKO2 (10h)= kurs IKO I - sam latawiec (5h) plus dodatkowe 5h - zajęcia z deską). Kurs IKO II Samodzielny można zrealizować przez 3-4dni Państwa pobytu na półwyspie

Kurs IKO II samodzielny

Zaliczenie poziomu IKO1 i kontumacja nauki do IKO2 to przejście od poprawnego pilotażu samego latawca do sztuki kontrolowania zarówno kite'a jak i utrzymywania równowagi na desce tak by samodzielnie wystartować i przepłynąć krótki dystans na desce.
Kurs IKO 2 Samodzielny- to ćwiczenia startów na desce, które zakończyć się mają przepłynięciem pierwszych dystansów. Już pierwsze starty przynoszą przepłynięte metry więc na tą okoliczność wpierw sprawdzamy umiejętność halsowania się do deski oraz procedury bezpieczeństwa "self rescue".
Opanowanie prawidłowego startu z deską wiąże się z licznymi próbami, które musi podjąć kursant. Instruktor zawsze prezentuje poprawną formę wykonana danego ćwiczenia i na każdym etapie próby wykonania ćwiczenia przez kursanta koryguje ewentualne błędy.

Kurs IKO 2

Kurs IKO 2 Samodzielny to ćwiczenia przygotowujące do startu z deską w tym:
Poprawny ruch startowy latawca, poprawna pozycja do startu, spływ wraz z utrzymaniem deski, nauka startu z wody, pierwsze udane ślizgi, pływanie z wiatrem.

Podsumowanie:

Kurs IKO 2 to poziom, gwarantujący samodzielność na różnych akwenach, a certyfikat IKO, który dostaniecie od nas po ukończonym kursie, da Wam możliwość wypożyczania sprzętu kitesurfingowego w każdej szkółce na świecie, bez wykupowania godzin weryfikujących poziom Waszego pływania! Osoby, które ukończyły Kurs IKO2 są już samodzielnymi Kitesurferami!


Tworzenie stron internetowych Gdańsk