Szkoła Kitesurfingu, Kemping Albatros (Chałupy 5,5) - tel. 609 163 733

Baza Kitescontrol

Kitescontrol - licencjonowana szkółka IKO (Kite Center ID: 58196) - nasza baza znajduje się na kempingu „Albatros” (potocznie Chałupy 5,5) na Półwyspie Helskim. Jesteśmy Szkółką, która specjalizuje się w nauce Kitesurfingu - prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe (także dla firm), wypożyczamy i serwisujemy sprzęt kitesurfingowy, oferujemy transfery na wyspy Mewie Rewy. Dodatkowo oferujemy zakwaterowanie w komfortowych przyczepach znajdujących się na terenie naszego kempingu.

Biuro Kitescontrol

Nasi Instruktorzy

Nasz SurfBus

Nasza Motorówka

Nasza przygoda z Kitesurfingiem zaczęła się na początku 2004 r., a jako Szkoła Kitescontrol funkcjonujemy już od 10 lat! Założycielem Szkółki jest Paweł Kocięcki, były zawodnik Kitesurfingowy sponsorowany za czasów startów w zawodach przez firmy: Nobile i Best Kiteboarding.

Jesteśmy dla Was otwarci 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora - abyście mogli czerpać radość z pływania i satysfakcję z Naszych usług gdy tylko zawieje :)

Najważniejszy jest dla nas Kursant, dlatego:

uczymy według najwyższych standardów! przyjętych przez Międzynarodową Organizację Kitesurfingu IKO -> po ukończeniu każdego poziomu (IKOI, IKOII, IKOIII) wystawiamy certyfikat IKO,


posiadamy zespół wykwalifikowanych instruktorów Kitesurfingu, którzy wykonują swój zawód z pasją i oddaniem,


stawiamy na bezpieczeństwo szkoleń, dlatego akwen, na którym uczymy to 300 metrowy pas płytkiej wody ciągnący się w głąb Zatoki Puckiej, co sprawia, że nauka Kitesurfingu przebiega sprawnie i bezpiecznie; dodatkowo dysponujemy motorówką, która zapewnia bezpieczeństwo podczas zajęć (asekuracja),


szkolimy na najwyższej jakości sprzęcie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas +48 609 163 733 - chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania i dostarczymy wszelkich niezbędnych informacji.

Czekamy na Ciebie całe lato na Helu!
Ekipa Kitescontrol

Szkoła KitescontrolTworzenie stron internetowych Gdańsk