Szkoła Kitesurfingu, Kemping Albatros (Chałupy 5,5) - tel. 609 163 733

Lekcja „Wiosenny przegląd umiejętności”

Lekcja „Wiosenny przegląd umiejętności”

Początek sezonu Kite’a w naszym klimacie, dedykujemy na miesiące kwiecień/maj, wtedy w pogodzie pojawiają się pierwsze słoneczne, wietrzne dni, które wraz ze zwiększającą się temperaturą wody, zachęcają do kitesurfingu. Nam już udało się zaliczyć pierwsze pływanie w sezonie 2016, a Wam? ;)
Pierwszy dzień, gdy jesteśmy już na spocie (spot- miejsce do uprawiania Kite’a) budzi wiele emocji i wyzwań. Przede wszystkim należy poprawnie ocenić wybrany spot. Miejsce to powinno być wolne od efektów wiatrowych, z dużą przestrzenią umożliwiającą zarówno swobodny start latawca na brzegu, jak i swobodne pływanie. Pamiętajmy, że poprawne określenie kierunku oraz siły wiatru to podstawa podczas podejmowania decyzji, na jaki rozmiar latawca zdecydujemy się iść popływać. Po zimowej przerwie, czasem zapominamy jak prawidłowo startować latawiec, jak działają systemy bezpieczeństwa naszego Kite’a, w głowie analizujemy, zastanawiamy się, jak się w ogóle pływa? Jak to się robiło?!

Dla tych wszystkich niepewnych swych umiejętności kitesurferów, nasza szkoła Kitescontrol służy pomocą!

Zadzwoń do nas a wspólnie wybierzemy się na pływanie, w razie potrzeby udzielimy Ci wskazówek dotyczących dopasowania rozmiaru latawca do panujących warunków, przeprowadzimy bezpieczny start Twojego latawca.
Jeśli na spocie poczujesz się niepewnie, możesz skorzystać z lekcji odświeżającej w Kitescontrol. Lekcja "Wiosenny przegląd umiejętności" to godzinne zajęcia indywidualne z instruktorem, których zadaniem jest przypomnienie i utrwalenie wiedzy, poprawnych nawyków, kitowych umiejętności!
Z Myślą o bezpieczeństwie wszystkich adeptów kitesurfingu, w miesiącach kwiecień/maj indywidualna godzinna lekcja "Wiosenny przegląd umiejętności" w szkole Kitescontrol wynosi jedynie 99zł!!!

Skontaktuj się z Nami

+48 609 163 733 Paweł

0 comments

Leave a comment
Tworzenie stron internetowych Gdańsk