Szkoła Kitesurfingu, Kemping Albatros (Chałupy 5,5) - tel. 609 163 733

Relacja z gór!!!

Relacja z gór!!!

DeSkiDance Risoul 2011

Ekipa Kitescontrol wybrała się po raz kolejny na wyjazd zimowy po to żeby (oczywiście) trochę pojeździć i poszaleć w śniegu, ale głównie po to żeby zarazić jak najwięcej osób bakcylem kitesurfingu!

Wyjazd rozpoczął się w sposób dość skomplikowany, ponieważ jechaliśmy własnym autem, a nie autokarem, więc podróż odbyła się z Gdańska przez Leszno do Poznania, skąd wreszcie wyjechaliśmy za granicę, pokonując Niemcy, Austrię, Szwajcarie i Włochy żeby dobę później wylądować w Risoul we Francji. Przywitała nas piękna słoneczna pogoda, która z małym jednodniowym wyjątkiem utrzymywała się do końca wyjazdu. Zakwaterowanie wypadło w miarę sprawnie a ponieważ miasteczko nie jest zbyt dużo wylądowaliśmy wszyscy w apartamentach niedaleko siebie.

Kolejne dni wypełnione były śnieżnym szaleństwem, alkoholem i niezliczoną ilością atrakcji i imprez. Prawie codziennie odbywały się apreski party a także koncerty, dzięki którym pod sceną zbudowaną na tarasie la Grotte du Yeti zbierały się tańczące tłumy. Mr Woodnite z MC Lil Rhys’em i Dub Mafia zdecydowanie dały rade rozgrzewając publiczność.

Poza muzycznymi rozrywkami działało się dużo na sportowo, wszelkie możliwe konkursy skoków, przewrotów i freestyli a także codziennie organizowane rozgrzewki, które pobudzały krążenie o poranku pozwalały szybko dojść do pionu tym lekko o poranku wciąż zawianym. No i gra na orientacje! Mistrz!

Super impreza okazało się „secret silent party”, na którym każdy dostał parę słuchawek i tańczył w rytm wybieranej przez siebie muzyki zmieniając kanały przemyślnym pstryczkiem. Widok dwusetki tańczących bez muzyki ludzi była naprawdę niezły.

Dla nas oczywiście najważniejsza była gra powered by Kitescontrol: PNK CUP czyli „Papier, Nożyce, Kamień” która rozgrywała się codziennie na apreski party i na imprezach wieczornych. Główną nagrodą był kurs kitesufringu w Kitescontrol i beczka piwa dla autokaru zwycięzcy, walka była więc bardzo zacięta!

Na lato szykujemy dla was kolejne niespodzianki sprawdzajcie więc koniecznie naszą stronę i „polubcie” profil na facebooku. Planujemy rozdać jeszcze trochę niespodzianek przed sezonem śledźcie więc pilne naszą internetową aktywność!!!

0 comments

Leave a comment
Tworzenie stron internetowych Gdańsk